nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

Next Logic · Iasi

#9714

Web developer

Candidatul ideal

Suntem intotdeauna pregatiti sa ne extindem echipa de profesionisti.

Daca te consideri o persoana inteligenta, creativa si dornica de performanta te invitam sa te alaturi unei echipe care numara in prezent peste 10 programatori .

Descrierea jobului

Cerinte

* Cunostinte solide ale limbajului PHP 5 (OOP) cu accent pe securitate, performanta si optimizare;
* Cunostinte solide HTML, XHTML, XML, AJAX, REST;
* Cunostinte solide Javascript, jQuery, NodeJS, AngularJS, JSON si CSS;
* Cunostinte solide de proiectare si interogare a bazelor de date relationale folosind MySQL 5 cu accent pe performanta si optimizare;
* Cunostinte solide Smarty Template Engine - lucru cu templateuri, caching.
* Cunostinte operare pe sisteme Linux/Unix;
* Cunostinte de algoritmi si structuri de date;
* Capacitatea de a lucra în echipă;
* Respectarea termenelor limita;
* Creativitate, organizare, seriozitate, atentie la detalii.

* Experienta cu platformele Zend, Code Igniter si Magento ( sau orice alt framework MVC ) constitutie un avantaj.
* Cunostinte de C, C++, Java pot constitui un avantaj.
* Cunostinte Ruby pot constitui avantaj.
* Cunostinte PhotoShop pot constitui avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu motivant (in functie de cunostinte si experienta);
- Bonusuri pe proiect;
- Conditii de lucru excelente intr-un mediu tanar si dinamic;

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis