нет отмеченных вакансий 0 отмеченных вакансий
Вход Регистрация
Вход
Пароль: Забыли пароль?
Закрыть
Регистрация
Пароль:
Вход
Закрыть
Напомнить пароль
Закрыть

Вход Закрыть

Job4life · Bucuresti

#11731

Bucatari - vase croaziera

Зарплата: 1400 EUR

JOB4LIFE recruteaza ajutor de bucatar/bucatari ce cunosc limba engleza/germana si vor sa lucreze pe VASE DE CROAZIERA pe raurile si fluviile din Europa.
Posibilitatea sustinerii unui interviu direct cu angajatorul pe data de 7 decembrie 2017

Oferta salariala: incepe de la 1400 euro net/luna si poate depasi 2.500 euro + tips. Salariul variaza in functie de pozitia ocuapata si experienta.

Beneficii:
Toate facilitatile ( cazare, 3 mese / zi, transport, asigurare medicala ) sunt oferite gratuit de catre angajator.
Concediu de odihna platit

Cerinte:
Limba engleza/germana la un nivel conversational
Cazier judiciar curat;
Clinic sanatos;
Nu sunt necesare cursuri IMO;

Responsabilitati:
Conform fisei postului;
Seriozitate;

NU PERCEPEM TAXE/COMISIOANE DE LA CANDIDATI!

Закрыть [x] Отправить резюме
Данный аккаунт используется работодателем
У вас нет ни одного резюме.
Выбрать файл резюме

Ваше резюме отправлено

Работа в Румынии © HeadHunter SRL 2007 - 2024 | munca.com