нет отмеченных вакансий 0 отмеченных вакансий
Вход Регистрация
Вход
Пароль: Забыли пароль?
Закрыть
Регистрация
Пароль:
Вход
Закрыть
Напомнить пароль
Закрыть

Вход Закрыть
Опыт работы
от 5 лет

Tine evidenta documentelor contabile.
Inregistreaza operatiile de import si taxele vamale.
Intocmeste state de salarii si evidente contabile.
Incheie bilantul si balante contabile pe perioade determinate de timp.
Raspunde pentru toate registrele, situatiile, raportarile si declaratiile periodice ce trebuie intocmite si depuse catre autoritati, manageri, actionari.
Raspunde de corectitudinea si legalitatea inregistrarii in contabilitate a operatiunilor.
Raspunde de imbunatatirea activitatii departamentului condus.
Verifica exactitatea datelor inscrise in documentele contabile.
Verifica acuratetea intocmirii documentelor contabile.
Verifica corectitudinea executarii operatiilor financiare.
Verifica evidenta contabila a inventarelor.
Se informeaza permanent cu privire la legislatia in vigoare.
Alte responsabilitati specifice pozitiei.

Cerinte

Absolvent studii superioare economice(preferabil contabilitate)
Minim 5 ani experienta intr-o pozitie similara;
Experienta in comert si importuri.
Capacitate de analiza si evaluare a informatiei.
Rezistenta la stres si sarcini repetitive.
Cunoasterea legislatiei in domeniu.
Abilitati de operare pe calculator.
Asumarea responsabilitatii pentru activitatea depusa.
Atentie la detaliu.

Закрыть [x] Отправить резюме
Данный аккаунт используется работодателем
У вас нет ни одного резюме.
Выбрать файл резюме

Ваше резюме отправлено