нет отмеченных вакансий 0 отмеченных вакансий
Вход Регистрация
Вход
Пароль: Забыли пароль?
Закрыть
Регистрация
Пароль:
Вход
Закрыть
Напомнить пароль
Закрыть

Вход Закрыть

Micronet Systems · Constanta

#10114

Inginer service it

Cerinte:

  • Absolvent studii superioare cu profil tehnic;
  • Cunostinte IT&C, electronica, electricitate;
  • Cunostinte bune de operare PC, Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
  • Seriozitate, loialitate;
  • Permis de conducere cat. B

Responsabilitati:

  • Realizarea lucrarilor de instalare, punere in functiune, intretinere si service a sistemelor de securitate
  • Deplasarea la sediul clientilor pentru interventii in urma solicitarii acestora si asigurarea asistentei tehnice telefonic
  • Intocmirea documentatiei necesare fiecarei interventii

Beneficii:

  • salariu motivant
  • tichete de masa

Закрыть [x] Отправить резюме
Данный аккаунт используется работодателем
У вас нет ни одного резюме.
Выбрать файл резюме

Ваше резюме отправлено