нет отмеченных вакансий 0 отмеченных вакансий
Вход Регистрация
Вход
Пароль: Забыли пароль?
Закрыть
Регистрация
Пароль:
Вход
Закрыть
Напомнить пароль
Закрыть

Вход Закрыть
#13193

Operator productie

Cautam Operator Productie pentru clientul nostru, o companie specializata in depozitarea, procesarea si distributia legumelor congelate si proaspete!

Responsabilitati:
 - Supravegherea utilajelor din zona de productie alocata;
 - Respectarea ordinii si disciplinei din spatiul de productie;
 - Respectarea planului de curatenie si intretinere a utilajelor.

Cerinte:
 - Experienta de minim un an;
 - Studii de liceu;
 - Cunostinte mecanice;
 - Cunostinte operare PC;
 - Persoana disciplinata si onesta.

Beneficii:
 - Salariul atractiv;
 - Transport asigurat;
 - Tichete de masa;
 - Tichete cadou de Pasti si de Craciun;
 - Training-uri de specialitate.

Pentru a afla mai multe detalii, contactati-ne la numarul de telefon: 0787325524!

Закрыть [x] Отправить резюме
Данный аккаунт используется работодателем
У вас нет ни одного резюме.
Выбрать файл резюме

Ваше резюме отправлено