nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

Goldbach Design&Build · Moldova - Chișinau

#13377

Arhitect

Candidatul ideal
- Absolvent Facultate de Arhitectura
- Capacitate de organizare proiect si creativitate
- Experienta in birouri de arhitectura nu este necesară
- abilitatea de a lucra în programul Nemetschek (Allplan)

Descrierea jobului
Elaborare proiecte de arhitectura
Intocmirea documentatiilor tehnice in toate fazele de proiectare
Coordonarea cu alte specialitati
Discutii cu beneficiarii
Urmarirea proiectului in toate etapele de executie
Vizite pe santier

Salariul este negociabil
Daca doresti sa faci parte din echipa noastra asteptam CV-ul la adresa: dana_lipcanu@yahoo.com

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis