nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

Aneva Hr · Cluj-Napoca

#11903

Agent imobiliar

Aneva Resurse Umane angajeaza pentru o companie colaboratoare, candidat pentru pozitia de consilier imobiliar.

Persoana ideala are bune abilitati de comunicare si de negociere, este dinamica, flexibila, si orientata catre client.

Experienta in domeniul vanzarilor, cunostiinta unei limbi straine, permisul de conducere categoria B si cunostiinte de operare pe PC constituie avantaj.

Descrierea postului :

- Urmarirea pietei imobiliare

- Colectarea de informatii legata de piata imobiliara

- Identificarea de noi clienti, dar si mentinerea legaturii cu clientii existenti

- Negocierea cu clientii

- Promovarea ofertelor companiei

Beneficii :

- Pachet salarial motivant

- Posibilitate de avansare in cadrul firmei

- Training si cursuri de specialitate gratuit

- Mediu de lucru profesionist

ANEVA HUMAN RESOURCES este un partener pe termen lung pentru clienții săi, oferind soluții profesionale complete adaptate necesităților lor. Oferim solutii resurse umane inovative si complete clientilor nostri in legatura cu servicii de: Recrutare si selectie

Dezvoltare si formare:

-Traininguri personalizate

-Cursuri de formare profesionala

- Evaluare de performante

-Indicatori de performanta

-Managementul performantei

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis