nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

Aplot LLC · Bucuresti

#15110

Agent teritorial de vânzări cu cunoștințe de limba rusă

Experienţa
de la 1 ani

Compania ucraineana cu traditie de 15 ani in producerea și realizarea ușilor de exterior datorită extinderii pieței de vânzare caută - Agent teritorial de vânzări în Romania cu cunoștințe de limba rusă.

Cerințele catre candidat:
experienta in vanzari de minim 1 an ( experiența in sfera vînzărilor B2B reprezintă un avantaj)
- abilități da comunicare
automobil și permis de conducere
- disponibilitate pentru călătorii de afaceri
- cunoștinte de limba rusă

Job description

Responsabilitati :
-vînzărї B2B
- сomunicare cu partenerii, petrecerea ședițelor si prezentațiilor
-menținerea relațiilor cu clienții existenți
-promovrea producției pe teritoriu Romniei, analiza și construirea strategiei de vînzări

Beneficii:
-nivelul ridicat de salriu
-lucru stabil în companie stabilă
-rambursarea cheltuielilor de călătorii, comunicații mobile și benzină/
-dezvoltarea carierei într-o companie prietenoasă

Tel. +380673741208 Iulia

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis