nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide
#12010

Angajam bucatar - zona turistica padis

RESPONSABILITATI:
- Pregatirea micului dejun si a cinei;
- alte activitati specifice bucatariei;

CERINTE:
- NU este necesara experienta - reprezinta doar un avantaj;
- Persoana responsabila, harnica si muncitoare;
- Bune abilitati de pregatire a hranei - preparate specific romanesti;

BENEFICII:
- intre 2000 - 3000 de lei net;
- Se asigura cazare si masa gratuit;

Este vorba de o cabana situata in Parcul Muntii Apuseni, comuna Pietroasa. Angajatilor lor li se asigura cazare si masa gratuita.

Cei interesati ne pot contacta la numarul de telefon 0772239431 sau ne pot trimite cv-ul la adresa teodora@ams-hr.ro

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis