nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

Activ Invest · Miercurea-Ciuc

#4411

Asistent relatii cu clientii, administrare

Experienţa
de la 6 ani

Responsabilitati

- inregistreaza solicitarile de informatii primite fie telefonic, fie prin e-mail sau prin sistemul de chat

- rezolva intr-un timp cat mai scurt aceste solicitari in functie de prioritate, conform politicii companiei

- trimite si urmareste ofertele de pret conform procedurii interne

- ambaleaza si expediaza colete clientilor

- ofera solutii tehnice clientilor, asigura suport tehnic la montaj

- daca este cazul se implica la montajul produselor

- prezinta solutii clientilor si partenerilor

Cerinte:

- limba maghiara si romana avansat scris si vorbit

- minim studii medii

- abilitati de utilizare a pachetului MS Office

- experienta in folosirea internetului in scopuri profesionale este un avantaj

- bune abilitati de comunicare

- persoana organizata, analitica, atenta la detalii

- seriozitate, atitudine pozitiva, flexibilitate

Oferta:

- salariul se negociaza in cadrul interviului

- se ofera posibilitatea avansarii in companie.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis