nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

Recrutare · Cluj-Napoca

#5912

Asistent relatii cu publicul

Candidatul ideal:

-orientare spre lucrul cu clientii;

-flexibilitate;

-excelente abilitati de comunicare, amabilitate si munca in echipa;

-responsabilitate;

-ascultare activa si atentie la detalii;

-o buna cunoastere a limbii engleze;

-expertiza MS OFFICE.

Descrierea jobului:

-activitati de secretariat (directionare si rezolvare telefoane,fax-uri,corespondenta prin posta si e-mail,protocol) ;

-relatii cu clientii (preluarea comenzilor telefonice, informatii despre produse si servicii, interactionarea cu clientii care vin in birou);

-consilierea clientilor in utilizarea serviciilor oferite;

-alte activitati ar fi: centralizarea informatiilor primite de la colegi, raportarea activitatii zilnice, sumarizarea in scris a sedintelor saptamanale).

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis