nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

Europe Work Resourcing · Marea Britanie - Londra +

#9932

Bone si menajere

Experienţa
de la 25 ani

PERSONAL INGRIJIRE COPII SI CURATENIE IN ANGLIA (AU-APIR, MOTHER’S HELP, HOUSEKEEPER) – PLECARI URGENTE

CINE POATE APLICA:

ORICINE CUNOASTE LIMBA ENGLEZA LA NIVEL CONVERSATIONAL POATE APLICA PENTRU ACESTE LOCURI DE MUNCA

CANDIDATUL IDEAL:

AU-PAIR

-       Necasatorit(a) si fara copii

-       Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational

-       Fara cazier

-       Experienta in supravegherea copiilor chiar daca este pentru cineva din familie, prieteni etc

-       Constituie avantaj detinerea unui permis de conducere categoria "B"

Mother’s Help

-       Experienta sau placere in treburi casnice

Housekeeper

-       Experienta in supravegherea copiilor

-       Experienta in treburi casnice

DESCRIEREA JOBULUI

Se lucreaza incepand cu 25 de ore pe saptamana, functie de job.

Salarizarea incepe cu 80 de lire pe satamana si pana la 250-300 de lire, functie de program.

AVANTAJE:

-       Cazare gratuita in camera proprie

-       Manacare gratuita

Plus alte beneficii, functie de familie.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis