nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide
#10034

Broker imobiliar

Vârsta
de la 14 ani

Descrierea companiei

De ce Fidelia Casa?

Pentru că îți oferim SIGURANȚĂ : suntem de 14 ani pe piața imobiliară ieșeană și funcționăm în 5 puncte de lucru.
Pentru că îți oferim un MEDIU PROFESIONIST de lucru, bine organizat și cu o structură organizațională bine definită.
Pentru că există LOGISTICĂ și condiții de muncă propice pentru a-ți face jobul la cele mai înalte standarde și la maximum de performanță.
Pentru că ți se oferă suport de TRAINING permanent, atât în echipă cât și personalizat.
Pentru că îți oferim șansa de a te dezvolta, de a urca pe TREPTE DE CARIERĂ, atât ca și om de vânzări cât și în management.
Pentru că știm să răsplătim corespunzător munca, implicarea și rezultatele.
Pentru ca știm să ne distrăm și să ne bucurăm .
Pentru ca ești bun și vrei să lucrezi pentru cei mai buni!

Iată câteva motive pentru a te alătura echipei noastre. Poate fi unul dintre cei mai importanți pași din viata ta!

Descrierea jobului

Intrând în echipa noastră va trebui să identifici și să rezolvi problemele imobiliare ale clienților FideliaCasa.

Cum vei face asta? Simplu : vei fi învățat, ajutat și va trebui să muncești.

Vei avea, ca suport, tot ce îți dorești ca să poți face performanță:
- suportul celui mai important brand din domeniul imobiliar din zona Moldova;
- 5 puncte de lucru în care să-ți inviți clienții pentru consiliere;
- logistică (mașină, telefon, laptop)
- programe de instruire, planuri de dezvoltare profesională
- marketing și publicitate la un înalt nivel de calitate
- remunerație în funcție de performanță
- evaluări periodice și beneficii suplimentare în funcție de performanțele individuale;

Candidatul ideal

NU APLICA DACĂ :
- nu te trezești dimineața cu zâmbetul pe buze;
- nu știi încotro ”te îndrepți”;
- nu îți place să comunici, nu ai prieteni, nu îți pasă de cei din jur;
- nu îți place să muncești;
- nu poți acționa conform unor reguli și proceduri;
- îți privești des ceasul înainte de terminarea programului;
- prezența ta nu este una agreabilă, îngrijită;
- nu inspiri încredere;
- nu ai carnet de conducere;

Experiența în domeniul imobilar poate constitui un avantaj.

Alătură-te echipei FideliaCasa!!!

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis