nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

SUPERBET BETTING&GAMING SRL · Bucuresti · Falticeni · Pitesti · Sibiu

#10238

Casier / operator pariuri sportive superbet (cu / fara experienta

 Vrei sa fii independent/a?
 Vrei sa incepi o cariera dar nu ai exerienta in munca?
 Vrei sa iti dezvolti abilitati de relationare cu clientii?

 Vino in echipa noastra!

 Compania SUPERBET se extinde zi de zi, luna de luna, avand in prezent peste 550 de agentii in toata tara ! Am depasit pragul de 2000 angajati si nu ne oprim aici ! Suntem mai mult decat un angajator, suntem o SUPER ECHIPA!

 CANDIDATUL IDEAL:
 - studii medii;
 - cunostinte de operare PC - nivel mediu;
 - atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare;
 - persoana echilibrata, responsabila, constiincioasa;
 - loialitate, corectitudine si seriozitate.

 RESPONSABILITATI:
 - Informarea clientilor in legatura cu promotiile si regulile jocurilor aflate in derulare;
 - Incasarea banilor pentru vanzarea serviciilor si produselor specifice;
 - Acceptarea si validarea tichetelor de pariere;
 - Intocmirea zilnica a documentelor contabile primare;
 - Crearea unui mediu ambiental placut pentru jucatori.

 BENEFICII:
 - Salariu MOTIVANT, bonuri de masa / BONUSURI atractive;
 - Contract de munca pe durata nedeterminata;
 - Training GRATUIT si perioada de acomodare;
 - Oportunitatea unui loc de munca stabil;
 - Program de lucru FLEXIBIL;
 - Oportunitati de promovare;
 - Echipa tanara si dinamica, motivata si orientata spre atingerea obiectivelor.

Aplica CV pe site-ul www.superbet.ro la pagina "Cariere".

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis