nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

Quickmobile · Suceava

#9980

Consilier vanzari

Candidatul ideal

-denota o atitudine orientata spre vanzare
-comunica si relationeaza cu usurinta, cu clientii
-este deschis, energic, sociabil si cu spirit de echipa
-are atitudine pozitiva si proactiva orientata spre obtinerea de rezultate
-manifesta entuziasm si dorinta de a invata
-este atent la detalii, este ordonat si este capabil sa respecte procedurilie, principiile si tehnicile de vanzare
-are studii superioare sau in curs
-cunostinte operare PC(Office, Internet, E-mail)
-este la curent cu noile tehnologii in domeniul GSM
Experienta in Vanzari/retail/promoting si cunostinte despre produsele din domeniul GSM constituie un AVANTAJ.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
-intampina clientii si le asigura consiliere intr-o maniera amabila, prietenoasa si eficienta
-identifica nevoile si asteptarile clientilor, le ofera informatii corect si complet despre produsele aflate in vanzare
-invata continuu oferta de produse ale companiei
-informeaza clientii cu privire la noile promotii, produse si servicii ale companiei
-implementeaza in magazin campanile promotionale
-realizeaza operatiuni cu casa de marcat
-mentine ordinea si curatenia in magazin
-colaboreaza cu ceilalti membri ai echipei de vanzari
Locatia magazinului-va fi in Iulius Mall Suceava.

BENEFICII:
-SALARIU ATRACTIV: venit fix + bonus din vanzari+tichete de masa
-mediu de lucru stabil, placut si dinamic
-oprtunitati de dezvoltare a abilitatilor in domeniul vanzarilor
-oportunitati de promovare
Vor fi luate in considerare CV-urile insotite de o poza recenta.

Descrierea companiei

Lansat in martie 2005, Quickmobile s-a diferentiat in scurt timp ca unul dintre cei mai importanti retaileri de IT&C din mediul online in Romania. Portofoliul de afaceri al QuickMobile este completat de o retea de puncte de vanzare in cele mai importante centre comerciale din tara, concepute ca magazine cu acces de 360°.

In tot acest timp, brandul Quickmobile a devenit un reper de succes, crescand ca notorietate si cifra de afaceri de la an la an. Ca dovada, Quickmobile a devenit o rampa de lansare si un partener de incredere pentru marci de notorietate mondiala. Portofoliul nostru de produse se poate mandri la ora actuala cu peste 150 de branduri printre care se numără Jean Paul Gaultier, Guess, Kenzo, Moschino, Karl Lagerfeld, Hello Kitty, Mini Cooper, Ferrari și alții.

In 2014, ca un demers firesc si urmand un trend international revolutionar in domeniu, Quickmobile face un pas indraznet, oferind consumatorului din Romania perspectiva unei experiente unice: un mix desavarsit intre shopping-ul de calitate si acces la un continut editorial dedicat, premium, cu accent pe ultimele trend-uri globale din domeniul modei si new-tech, precum si din zonele “entertainment-ului”, artelor si new media.
Quickmobile devine astfel un deschizator de drum nu doar in Romania ci si pe plan global in domeniul mobile.

Quickmobile are in spate o echipa de profesionisti dedicata care beneficiaza de infrastructura internaționala a Grupului QuickMobile și de sprijinul B2B International Distribution Team, acesta participand constant la cele mai mari targuri din domeniu (CeBIT - Hanover, Germany; IFA - Berlin, CES - Las Vegas, Hong Kong Spring-Autumn Fair, Barcelona Mobile World Congress).

Prin serviciile noastre personalizate, dorim sa va oferim o experienta de shopping unica, accesibila, pentru ca vrem sa va bucurati din plin de produsele brandurilor preferate in fiecare zi.
Toate aceste servicii: consultanță specializată, ambient parfumat în magazine, oferte personalizate, livrare în ziua în care s-a făcut comanda, cele mai actuale metode de plată, servicii extra premium, garanția produselor pana la 4 ani, service express în maxim 5 zile, au fost concepute cu unicul scop de a aduce ideea de shopping la un alt nivel.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis