nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

Favbet · Bucuresti

#12555

Consultant vanzari

Cerinte:

- Atitudine pozitiva, corectitudine;

- Experienta in domeniul vanzarilor, minim 2 ani;

- Constituie un avantaj experienta pe un post similar;

- Abilitati bune de comunicare si negociere;

- Permis de conducere ( categoria B);

Descrierea jobului:

- Prospecteaza piata in zona alocata si identifica locatii pretabil pentru parteneriate;

- Prezinta  si promoveaza  portofoliul de produse  si serviciile companiei;

- Creeaza o baza de date de clienti noi;

- Stabileste intalniri cu potentialii clienti;

- Incheierea  de contracte de colaborare cu noii parteneri;

- Raspunde de promovarea corespunzatoare  a imaginii si produselor firmei;

Ce iti oferim noi;

- Conditii excelente de lucru si resursele necesare pentru  performante;

- Posibilitatea de afirmare si promovare;

- Contract de munca perioada nedeterminata;

- Salariul fix+ comision+ bonusuri de performanta

- Masina de servici+laptop+ telefon.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis