nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

Sigma · Sibiu

#10250

Controlor calitate

ANGAJAM CONTROLORI CALITATE /TEHNICIENI CALITATE

SIBIU

Responsabilitati

- verificarea vizuala sau cu diferite aparate de masura si control (subler) a componentelor auto

Cerinte

- acuitate vizuala
- precizie si rigurozitate in efectuarea sarcinilor de serviciu
- atentie deosebita in analizarea detaliilor
- disciplina in executarea sarcinilor de serviciu

Beneficii Oferite

- Tichete de masa
- Bonus pentru performanta
- Bonus de stabilitate
- Spor pentru ore suplimentare si ore de noapte
- Prima de Paste si de Craciun
- Transport asigurat
- Instruire specifica in domeniu
- Dezvoltare profesionala in functie de evolutie

Descrierea firmei

Infiintata in septembrie 2008, Sigma Services International a reusit sa castige aprecierea clientilor impunandu-se drept una din principalele firme din domeniul controlului calitatii din Romania. Ceea ce ne diferentiaza fata de celelalte companii sunt promptitudinea, seriozitatea, calitatea serviciilor si adaptabilitatea la nevoile clientului.
Dat fiind ca suntem o companie internationala, iar globalizarea este o parte tot mai importanta a afacerii noastre, solicitam angajatilor mobilitate si sa se simta confortabil atunci cand sunt supusi la schimbari.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis