nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide
#10121

Controlori calitate

Cerinte:

  • responsabil
  • disponibilitate pentru delpasari
  • spirit de echipa
  • capacitate organizatorica si decizionala
  • disciplina in executia sarcinilor de serviciu

Responsabilitati:

  • Inspectii si control calitativ vizual ( 100% sau selectiv conform procedurilor solicitate de fiecare client )
  • Masurarea de piese cu diverse aparate si instrumente ( subler, micrometru, etc. )
  • Inspectii de tip firewall in vederea implementarii unui control strict pana la rezolvarea problemelor de productie
  • Inspectii si analize de piese sub microscop sau lupa de control
  • Retusare piese ( indepartare surplus material tip debavurare, curatare cu diverse ustensile sau solutii, etc. )

Beneficii:

  • salariu motivant
  • tichete de masa

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis