nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

AMS Human Resources · Cluj-Napoca

#12098

Curier - cluj napoca

Descrierea jobului:
- Preluarea comenzilor, documentelor si coletelor;
- Livrarea si ridicarea coletelor;
- Intocmirea documentelor: AWB-uri, facturi, chitante;

Candidatul ideal:
- Detine permis conducere cat. B;
- Disponibilitate la program prelungit;
- Atitudine orientata spre client dar si abilitati in completarea documentelor;
- Persoana dinamica cu bune abilitati de comunicare si relationare;
- Capacitate de organizare;
- Engleza - nivel mediu business;
- Minima experienta anterioara in domeniu;

Beneficii:
- pachet salarial motivant;
- bonuri de masa;
- apartenenta la o echipa tanara, dinamica si in plina expansiune;

Clientul nostru este o importanta companie care activeaza pe piata transporturilor din Romania de peste 20 de ani. Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica, daca esti energic, motivat si organizat, asteptam sa ne contactezi la numarul de telefon 0772239431 sau sa ne trimiti CV-ul tau la adresa teodora@ams-hr.ro!

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis