nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

Seminee Cluj · Cluj-Napoca

#9771

Designer de interior

Candidatul ideal

Ne dorim pe cineva care doreste sa se dezvolte continuu si care vrea sa faca performanta. Ne place cand cineva are o atitudine curioasa si ii place sa descopere lucrurile din jur. Mediul pe care l-am creat, de la colegii designeri la biblioteca noastra sunt ideale pentru o astfel de persoana.

Ne asteptam sa ai urmatoarele competente tehnice:

Cunostinte operare in 3DS MAX - modelare si randare

Cunostinte operare in Archicad / Autocad / Sketchup

Descrierea jobului

Noi ajutam oamenii care isi construiesc o casa, sa isi realizeze ambianta la care viseaza si de care se vor bucura inca multe generatii. Lucram cu multa dedicare si ne straduim sa facem lucruri deosebite care chiar schimba viata unor oameni.

Te vom invata tot ce trebuie sa stii despre domeniul nostru, adica realizarea de seminee.

Rolul tau este sa concepi designul pentru lucrarile noastre. Asta inseamna lucrari de design interior si seminee. Fireste ca va trebui sa faci randari si sa discuti ideile cu echipa, astfel incat coordonatorul de clienti sa le poata prezenta mai departe.

Ce iti oferim:

Venit stabil si angajare pe termen lung
Mediu de lucru placut, intr-o ambianta deosebita
Echipa de specialisti de la care ai ce invata
O cultura in care poti sa fii mandru/a de ceea ce faci

Te rugam sa ne trimiti exemple de lucrari la hr@seminee.casa

Descrierea companiei

Suntem o companie in plina dezvoltare cu mult avant in piata, pentru ca facem lucrurile bine pe toate planurile, iar oamenii apreciaza asta. Facem parte dintr-un grup de firme, dar suntem o echipa micuta si placuta. Mai mult despre noi pe www.seminee.casa

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis