nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide
#13109

Dispecer transport - limba germana

Suntem in cautarea unei persoane potrivite pentru ocuparea postului de Dispecer Transport – Limba Germana!

Responsabilitati:
– organizarea si coordonarea activitatii de transport din compartimentele pe care le gestioneaza;
– cunoasterea pozitiei si a programului masinilor pe care le coordoneaza;
– transmiterea zilnica beneficiarilor a situatiei camioanelor, impreuna cu programul de lucru al soferilor;
– optimizarea rutelor si transmiterea celor mai bune trasee soferilor.

Cerinte:
– cunoasterea limbii germane, la nivel avansat, scris – citit;
– cunoasterea limbii engleze;
– NU este necesara experienta.

Beneficii:
– pachet salarial atractiv;
– mediu de lucru placut.

Daca te consideri persoana potrivita asteptam sa ne contactezi la numarul de telefon: 0787325524, sau sa ne trimiti Cv-ul tau la adresa de e-mail: denisa@ams-hr.ro.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis