nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

Companie specializata in proiectare si executie de instalatii electrice din Bistrita Nasaud angajeaza Electricieni cu si fara experienta.

Principalele responsabilitati:
- executie instalatii electrice pentru cladiri de birouri sau rezidentiale si hale comerciale sau de productie.

Candidatul ideal:
- Interesat si motivat sa invete o meserie alaturi de o echipa performanta
- Studii sau calificare in domeniu prezinta avantaj
- Candidatii cu autorizare ANRE B1-2 vor beneficia de un bonus suplimentar.
- Permis auto cat. B

Oferim:
- Echipamente si unelte moderne
- Pachet salarial atractiv
- Bonusuri periodice (performanta lunara)
- Formare si instruire continua

Candidatii interesati de aceasta oferta sunt rugati sa apeleze numarul 0744385037 sau sa trimita CV-ul pe adresa de e-mail gp_electroclass@yahoo.com.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis