nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide
#9901

Gestionar depozit

Candidatul ideal:

- abilitati de comunicare si relationare
- cunostinte legate de gestiune marfa, distributie, etc.
- cunostinte PC
- capacitatea de a lucra cu oamenii
- punctualitate
- seriozitate

Descrierea jobului:

- organizarea spatiului de depozitare a activitatii desfasurate
- raspunde de mentinerea calitatii stocurilor de marfuri;
- verifica si semneaza documentul de preluare a produselor
- urmareste si raspunde de calitatea si cantitatea produselor livrate, verifica si semneaza documentele de livrare a produselor;
- participarea la inventarele lunare,semestriale,anuale.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis