nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

A Step Away Solutions · Marea Britanie -

#1280

Infirmiera / infirmier

CANDIDATUL IDEAL:
Trebuie sa:
- aiba o atitudine pozitiva;
- ii placa sa ingrijeasca persoane in varsta sau cu dizabilitati;
- vorbeasca limba engleza cel putin la un nivel mediu conversational;
- posede carnet de conducere categoria B (optional).
Nu este necesara experienta in domeniu intrucat angajatorul ofera training (fiecarui candidat) timp de o saptamana.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- contract de munca pe minim un an de zile;
- salariu motivant:
* incepand de la 7,25 GBP/ ora ( pentru pozitiile de Community care si Nursing home);
* incepand de la 65 GBP/ zi (pentru pozitiile de Live-in);
- cazare:
* gratuita pentru pozitiile de Live-in;
* contra cost pentru pozitiile de Community care si Nursing home;
- transport: * Gratuit pentru pozitiile de Community care ( din Romania in Anglia + de la aeroport la locul cazarii);
- concediu platit 28 zile/an;
- program flexibil pentru pozitiile de Live-in (ex: se lucreaza 21-23 zile dupa care va puteti lua 2-3 saptamani libere);
- asistenta in obtinere NINo si a cardului bancar;
- training de specialitate (care dureaza 5 zile).

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis