nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

Euroturism Apuseni · Cluj-Napoca

#5965

Inginer

Cerinte:

  • studii superioare in domeniul industriei alimentare;
  • cunostinte minime in domeniul folosiri sustenabile a resurselor naturale;
  • cunostinte avansate de operare MS Office, internet;
  • proficienta in engleza, scris si vorbit;
  • cunostinte minime de contabilitate primara, comert cu amanuntul;
  • bune abilitati de comunicare, integrare in echipa si de negociere;
  • dornic de dezvoltare profesionala, perseverent, constiincios, cu un bun simt al raspunderii;
  • excelenta capacitate de autoorganizare;
  • conducator auto categoria B.

Responsabilitati:

  • organizarea activitatii de birou (in Cluj Napoca) si de teren (in Muntii Apuseni) a firmei;
  • amenajarea unui laborator pentru prelucrarea fructelor de padure;
  • elaborarea unei tehnologii pentru obtinerea de dulceturi, siropuri si sucuri naturale din fructe de padure;
  • coordonarea activitatii unui centru de informare turistica cu vanzare de produse locale;
  • coordonarea activitatii societatii conform cerintelor managerului;
  • intretinerea si dezvoltarea relatiilor cu comunitatile locale din Muntii Apuseni;
  • intretinerea si dezvoltarea relatiilor cu furnizorii si clientii (turisti), precum si identificarea de noi colaborari;
  • reprezentarea intereselor firmei in relatia cu tertii, institutiile publice, autoritatile;
  • sa fie interesat de bunul mers al intreprinderii ;
  • deplasari pe termen scurt si lung in timpul anului in zona de munte, la punctul de lucru al societatii (in total 2 luni pe an);
  • asistarea managerului si a celorlalti asociati în diverse intalniri, discutii etc.;
  • întocmirea rapoartelor de activitate periodice si anuale;

Beneficii:

  • echipa de lucru tanara si dinamica;
  • o buna parte a timpului de lucru va fi desfasurata intr-un peisaj pitoresc de munte;
  • dezvoltarea unei cariere in domeniul valorificarii si folosirii sustenabile a resurselor naturale;
  • contact cu specialisti din mediul universitar si de afaceri din Romania si Germania.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis