nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide
#13174

Lucrator depozit

Firma noastra doreste sa-si mareasca echipa cu 2 colegi. Viitorii nostri colegi trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
-studii minime
-capacitate de concentrare
-bune abilitati : citire , scriere, numarare corecta
-atentie distributive
-dorinta de a invata
-dorinta de a lucre in echipa
- este respectuos , ordonat,serios , punctual si flexibil
-experienta pe un post similar constituie un avantaj

Persoanele care vor ocupa acest post, vor avea urmatoarele responsabilitati:
- sa participe la receptia marfurilor,
- sa participe la asezarea marfurilor in depozit,
- sa pregateasca marfa pentru comenzile clientilor si o ambaleaza in colete,
- sa respecte procedurile de lucru in vigoare,
- sa asigure zilnic curatenia la locul de munca.

Beneficiile pe care noi le oferim sunt:
- pachet salarial atractiv (salariu fix si bonus in accord cu performanta),
- masa calda de pranz, asigurata gratuit,
- asigurare de sanatate individuala in reteaua Regina Maria care este suportata de firma,
- tichete de masa,
- un mediu de lucru placut, intr-o echipa dinamica.

SC BIZANTICONS ART 2009 SRL este o firma specializata in producerea si comercializarea unei game variate de articole religioase, produse specifice si servicii in domeniul artei religioase. Productia firmei consta in icoane pictate pe lemn, sticla sau piatra, litografii cu modele si dimensiuni diferite si in mod special icoanele pentru catapeteasma.O parte din produsele oferite de noi sunt aduse din tara cu cea mai veche traditie in arta bisericeasca, Grecia.

Respectul nostru pentru traditia bizantina a format o echipa de tineri care ne recomanda ca parteneri ideali in furnizarea obiectelor religioase si serviciilor aferente.

Gama de produse pe care o detinem este foarte variata: icoane pictate, argintate sau aurite, sfinte vase, evanghelii, chivote, candelabre, cadelnite, candele, sfesnice, vesminte preotesti brodate si alte articole religioase; consumabile: tamaie aromata sau naturala, carbuni si mir.

Firma noastra pune accent pe munca in echipa, pe formarea profesionala si grija pentru mediul de lucru. Daca nu ai experienta anterioara pentru acest tip de post ,nu este o problema atata timp cat ai determinarea necesara sa inveti lucruri noi, sa vrei sa te dezvolti in cadrul firmei noastre.

Multumim! Va asteptam in echipa noastra!

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis