nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

WEEGREE · Belgia - Roeselare

#10335

Mecanic electrician

Salariu: 11 EUR ora

Experienţa
de la 5 ani

Mecanic – electrician  (Belgia)

Locație: Roeselare

Descrierea postului:

·         Conectarea cablurilor electrice la pompe, motoare, benzi transportoare și Controlerele  PLC.

·         Combinarea barelor de cupru între redresor și rezervor.

·         Plasarea cablurilor și conectorilor.

·         Schimbare și repararea mașinilor cu motor.

·         Sudura constructii (combinarea conductelor pentru canalizare, încălzire și conectarea sistemelor de incalzire cu rezervoarele.

Cerinţe:

·         Min. 5 ani experienta de munca pe o pozitie similara.

·         Cunostinte de mecanica si electrica

·         Cunoașterea la nivel comunicativ uneia dintre limbile franceza sau portugheza.

·         Abilitatea de a citi desene tehnice.

·         Abilitatea de a suda cu electrod (fier si INOX)

·         Masina personala este un atuu.

·         Acuratețe și independenta în îndeplinirea sarcinilor.

Va oferim:

·         Salariu atractiv 11 euro net/h

·         Munca pe o perioada lunga de timp.

·         Apartament gratuit, complet echipat.

·         Asigurare garantata.

·         Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru.

·         Garantat 38 de ore de munca pe săptămână (posibilitatea de a lucra ore suplimentare).

·         Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma.

·         Haine de lucru si echipament pentru muncă

Informații suplimentare:

Data inceperii: cat mai curand posibil!

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis