nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

STARJOBS · Cluj-Napoca

#10388

Montator

Starjobs recruteaza un MONTATOR SISTEME DE PRINDERE GALERII SI PERDELE pentru clientul din Cluj Napoca.

Descrierea postului:
- deplasarea la locul comenzii
- efectuarea de masuratori
- taierea sinelor si barelor de draperii la lungimea masurata
- montarea acestora, a perdelelor si draperiilor la sediul clientilor

Cerinte :
- Avantaj- experienta in montajul de jaluzele, sine, galerii
- Serios si responsabil
- Civilizat, ordonat si indemanatic
- Posesor permis categoria B
- Dispus la deplasari

Se ofera: - contract de munca, salariu atractiv, masina si telefon de serviciu, program de lucru: de Luni pana Vineri .

Detalii de contact: Persoanele interesate ne pot contacta la nr. de tel: 0748 474493 sau direct la sediul nostru: str. Iuliu Maniu nr 17/7, Starjobs.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis