nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

ERS Bucuresti · Marea Britanie - Anglia+Scoția+Insulele+Anglo-N

#9845

Munca in depozite( pe tot teritoriul marii britanii).

-Anglia -munca in depozite( pe tot teritoriul Marii Britanii).

Muncitori necalificati-barbati/femei/cupluri intre 18-50 ani;

experienta in domeniu nu este necesara, se ofera training la locul de munca;
Candidatul ideal:
Limba engleza minim conversational;

(se vor sustine minim 2 interviuri in limba engleza,in tara , la plasarea in Marea Britanie, in contact direct cu partenerii britanici, in cadrul unui interviu telefonic sau prin conferinta Skype,dar si la angajare in UK );
Dispus pentru program de munca in schimburi, incluzand si zile de weekend;
Dispus sa lucreze ore suplimentare platite cand este nevoie;
O buna atentiei la detaliu si dexteritate;
Descrierea jobului:
Localizarea / Identificarea si transportul produselor de la locatia lor din depozit, spre zonele de ansamblare a comenzilor (picking);
Impachetarea comenzilor (packing);
Beneficii :

-contract de munca pe perioada nedeterminata;

  • posibilitatea de efectuarea orelor suplimentare;
    - cazare asigurata contra cost;
    - cresteri salariale in functie de performante;
    -Salariul de baza :

  • Program de lucru intre 37,5 ore – 60 ore saptaminal la minim 7. 20 Lire / ora

  • DHL- £ 500/saptamana;

-Vacanta platita 28 zile lucratoare pe an
-Se ofera training la locul de munca
Exista cantina in fiecare Centru de Distributie care serveste mancare calda la preturi reduse pentru angajati

Locul de amplasare:pe tot teritoriul Regatului Unit al Marii Britanii.
Posturile sunt disponibile imediat ! Plecari saptamanale. Inscriere doar cu Cv pe: E-mail: plecari.strainatate@yahoo.com , in vederea recrutarii ,selectiei si programarii la interviu.

Site: www.plecariinstrainatate.eu

https : // www . facebook. com/ERS-1712130119009799/

Tel:0740903259 ( Program L- V : 12- 17 )

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis