nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

JOB4LIFE · Alba Iulia

#11501

Muncitori depozite anglia

JOB4LIFE recruteaza OPERATORI DEPOZITE in Marea Britanie.

Locatii: Warwickshire, Staffordshire

Depozite: TNT Warehouse, OCADO Warehouse, Sainsbury’s Warehouse, Euro Car Parts Warehouse, Amazon, The works

Oferta salariala: 7,50 - 9.50 GBP/h ( 1.100 GBP - 1.400 GBP net/luna )

Contract de munca

Cazare asigurata contracost de catre angajator: 60-65 GBP/saptamana

Ore lucrate pe saptamana: 40h + ore suplimentare

Costuri relocare/cazare: 280 GBP

Salariul va fi platit saptamanal.

Transportul catre Marea Britanie - asigurat de catre candidati

Transport de la cazare catre locul de munca - asigurat contra cost (6GBP/zi)

CERINTE:

CV in limba romana

Nivel Engleza - conversational

Responsabilitati:

  • sortare colete

  • încărcare remorci

  • descărcare remorci

  • descarcare bunuri în depozit

  • despachetare bunuri

  • stivuire bunuri

  • eliminarea deșeurilor

  • ambalare produse alimentare și alte produse

  • stocare si sortare produse

Pentru detalii suplimentare ne puteti suna la numarul de telefon 0740 644 175  sau pe email la office@job4life.ro

NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI !!!

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis