nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

BT Leasing MD · Moldova - Chisinau

#10983

Ofiter telemarketing

Compania BT Leasing MD, membra a Grupului Financiar Banca Transilvania, anunta concurs pentru postul vacant de Ofiter Telemarketing.
Cerinţe:
- Cunoasterea limbii romane si ruse, la nivel de comunicare avansata;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Studii superioare in domeniul Marketing, Comunicare si/sau Relatii Publice se considera un avantaj considerabil;
- Atitudine pozitiva fata de toti clientii societatii;
- Diplomatie si flexibilitate;
- Limbaj coerent, dictie clara, capacitate de convingere;
- Dorinta de a lucra pentru un obiectiv prestabilit de catre societate;
- Aptitudini de operare PC (word, excel, soft-uri interne) si Internet (motoare de cautare);
- Capacitate de invatare, perseverenta in atingerea obiectivelor propuse;
- Initiativa si dinamism;
- Disciplina, responsabilitate si concentrare;
- Dorinta de avansare in domeniul vanzarilor.

Responsabilităţi:
- Colectarea si stocarea informatiei cu privire la potentialii clienti;
- Apelarea potentialilor clienti in baza unui scenariu prestabilit;
- Consultarea clientilor cu privire la produse noi, promotii si conditii de colaborare;
- Lucru la PC cu baza de clienti ai companiei.

Se oferă:
- Posibilitate de crestere profesionala intr-o companie cu capital social integral strain;
- Angajare oficiala si pachet social complet;
- Pachet salarial atractiv + bonus din rezultatele obtinute;
- Instruire calitativa din contul companiei;
- Mediu de lucru dinamic;
- Colaborare cu o echipa tanara si profesionista.

Va rugam sa transmiteţi CV-ul pana la data de 15.01.2017, pe adresa de e-mail contact@btleasing.md, cu mentiunea „pentru pozitia Ofiter Telemarketing”. Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerinţelor.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis