nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

New Call Service · Bucuresti

#11589

Operator call center - limba italiana

Candidatul ideal

Eşti o persoană deschisă, receptivă, cu o atitudine pozitivă şi dorinţa de a învaţă lucruri noi?
Alătură-te echipei noastre!
Compania noastră reprezintă o alegere bună pentru nevoile studenţilor care se află la început de drum în parcursul profesional, dar şi pentru persoanele cu experienţă care vor să îşi dezvolte cunoştinţele.

​Cerinţe:
• cunoştinţe de limba italiană la un nivel mediu/avansat
• cunoştinţe minime de operare PC
• orientare către client şi către calitatea serviciilor prestate
• atitudine pozitivă şi proactivă, empatie şi înţelegere
• capacitatea de a gestiona optim situaţiile dificile/conflictuale, persuasiune
• capacitatea de a se adapta uşor, spirit de echipa, punctualitate

Descrierea jobului

Responsabilităţi:
• preluarea şi gestionarea apelurilor telefonice, conform procedurilor de lucru
• identificarea nevoilor clienţilor, oferirea suportului şi a informaţiilor corecte, având o abordare amabilă şi profesională
• înregistrarea solicitărilor şi sesizărilor clienţilor prin mijloace specifice

Ce îţi oferim?
• curs de formare
• mediu de lucru plăcut şi sigur, promptitudine, flexibilitate şi seriozitate.
• contract de muncă pe perioada nedeterminată (cu o perioada de proba de 90 de zile): part time/full time
• pachet salarial complex (salariu fix + tichete de masă, decontare transport METROREX/ RATB, asigurare medicală privată )
• bonus lunar în funcţie de performanţe
• orar flexibil cu posibilitatea de a lucra în ture
• posibilitatea de dezvoltare pe plan personal şi evoluţie profesională.

Descrierea companiei

Parte dintr-o multinaţională de prestigiu cu peste 3000 de angajaţi în România, New Call Service, este o societate cu o viziune clară despre viitor, unde oamenii sunt pe primul loc.
Atragem, dezvoltăm şi păstrăm oameni talentaţi şi cu abilităţi extraordinare.

Te aşteptăm în echipa noastră!

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis