nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

Favbet · Bucuresti · Buftea

#12505

Operator casier & supraveghetor sala jocuri

Cerinte:
- Studii medii absolvite;
- Cunoștințe de operare PC – nivel mediu;
- Atitudine orientată către client și bune capacități de comunicare;
- Persoană echilibrată, responsabilă, conștiincioasă;
- Loialitate, corectitudine și seriozitate.
-Bune abilitati de calcul matematic

Responsabilități:

- Informarea clienților în legătură cu produsele, promoțiile și regulile jocurilor aflate în derulare;
- Încasarea banilor pentru vânzarea serviciilor și produselor specifice;
- Crearea unui mediu ambiental plăcut pentru clientii nostri.

Beneficii:

- Salariul atractiv! + BONUSURI!
- Contract de munca incheiat pe durata nedeterminata,
- Oportunitatea unui loc de muncă stabil;
- Instruire de specialitate și dezvoltare profesională;
- Noi iti oferim un post de munca alaturi de o echipa tanara, motivata si orientate spre atingerea obiectivelor
- Program de lucru flexibil;
- Oportunităţi de promovare.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis