nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide
#13084

Operator productie

Suntem in cautarea unei persoane pentru a ocupa postul de Operator Productie pentru o companie specializata in procesare, depozitare si distributie legume congelate si proaspete.

Responsabilitatile postului:
- Supravegherea utilajelor din zona de productie alocata;
- Respectarea ordinii si disciplinei din spatiul de productie;
- Respectarea planului de curatenie si intretinere a utilajelor.

Cerintele postului:
- Experienta de minim un an;
- Studii de liceu;
- Cunostinte mecanice;
- Cunostinte operare PC;
- Persoana disciplinata si onesta.

Beneficii:
- Salariu motivant;
- Transport asigurat;
- Tichete cadou de Pasti si de Craciun;
- Training-uri de specialitate.

Program de lucru: 8 ore/zi in schimburi - ora 07:30 - 16:00, 15:00 - 23:30

In cazul in care sunteti interesati de acest post, ma puteti contacta la numarul de telefon 0787325524 sau la adresa denisa@ams-hr.ro.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis