nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

GBD Research · Brasov · Bucuresti · Constanta · Iasi

#10064

Operatori call center - toate orasele tarii

GBD Research, companie de cercetare de piata, cauta colaboratori operatori de interviu Call Center din toate localitatile tarii.
Colaboratorii nostri pentru postul de operatori Call Center lucreaza de acasa, de aceea este nevoie de acces la internet, un laptop/calculator + casti cu microfon.
Se asigura instructaj pentru fiecare proiect in parte.

Cerinte:
• Studii medii sau superioare
• Seriozitate si promptitudine
• Persoana comunicativa, dinamica
• Cunostinte operare calculator
• Acces la internet, laptop/calculator + casti cu microfon

Responsabilitati:
• Realizarea de chestionare/sondaje de opinie telefonice, de acasa prin conectarea la internet si accesarea platformei de call center.

Beneficii:
• Remuneratie in functie de fiecare proiect in parte
• Se lucreaza de acasa

Pentru mai multe informatii legate de compania noastra, puteti vizita site-ul www.gbd-research.ro .

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis