nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide
Experienţa
de la 1 ani

DESCRIEREA COMPANIEI:

Clientul nostru, un lant de restaurante situate in zonele centrale ale Bucurestiului, angajeaza personal calificat, ospatari si picoli dorind sa isi extinda activitatea.

RESPONSABILITATI:

·         Pastrarea in bune conditii a ustensilelor si aparaturii;

·         Respectarea normelor de igiena si securitate a muncii;

·         Utilizarea resurselor existente, exclusiv in interesul firmei;

·         Preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista;

·         Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;

·         Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi;

·         Servirea exemplara a clientilor;

·         Indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct, in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii;

·         Asumarea responsabilitatii pentru corectitudinea intocmirii si incasarii facturilor;

·         Raspunderea pentru calitatea serviciilor oferite;

·         Este autorizat sa asigure servirea impecabila a clientilor cu produsele/mancarurile/bauturile comandate de catre acestia;

·         Debarasarea meselor si pregatirea acestora pentru clientii urmatori;

·         Foarte buna cunoastere a meniului si oferirea de referinte cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi.

CERINTE:

·         Diploma de calificare in domeniu;

·         Experienta de minim 1 an ca ospatar;

·         Cunostinte medii de limba engleza;

·         Rigurozitate in regulile de igiena in alimentatie publica;

·         Atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii.

BENEFICII:

·         Pachet salarial competitiv;

·         O masa gratuita.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis