nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

B&C Exclusive · Cluj-Napoca

#10000

Pr manager

Cerinte:

  • Persoana cu experienta manageriala sau in organizarea evenimentelor artistice;
  • Pasionata de domeniul artistic si cel al make-up-ului;
  • Foarte bune abilitati de comunicare, atat scrise cat si verbale;
  • Abilitati de leadership;
  • Cunostintele de grafica, marketing, fotografie constituie avantaj;
  • Orientata catre rezultate si indeplinirea obiectivelor;
  • Proactiva, cu initiativa si entuziasm.

Responsabilitati:

  • Coordoneaza echipa care se va ocupa de promovarea cursurilor de make-up, pictura, balet, teatru, public speaking (cursurile sunt destinate atat copiilor cat si adultilor);
  • Organizeaza diverse evenimente in vederea promovarii activitatilor desfasurate de catre societate;
  • Traseaza sarcini precise membrilor echipei cu care lucreaza si monitorizeaza rezultatele acestora;
  • Mentine relatia cu clientii;
  • Monitorizeaza promovarea serviciilor societatii atat in mediul online cat si offline;
  • Propune solutii pentru imbunatatirea serviciilor oferite de catre companie.

Oferta:

  • Pachet salarial motivant;
  • Posibilitatea de a lucra in cadrul unui colectiv tanar si dinamic;
  • Traininguri de specialitate.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis