nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide
#12013

Preparator / ajotor - cafenea

RESPONSABILITATI:
Prepararea sandwich-urilor, smoothie-urilor, milkshake-urilor și fresh-urilor;
Debaraseaza si asigura curatenia in bucatarie;
Face prelucrarile preliminare gatitului;

CERINTE:
Persoana harnica, muncitoare si responsabila;
Nu este necesara experienta;

BENEFICII:
pachet salarial atractiv cu posibilitati de crestere ulterioara;

Clientul nostru este o cafenea cu renume din Oradea, aflata in plina dezvoltare.
Daca esti o persoana harnica, muncitoare si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica, asteptam sa ne contactezi la numarul de telefon 0772239431 sau sa ne trimiti CV-ul tau la adresa teodora@ams-hr.ro

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis