nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide
#13098

Preparator - cafenea

Experienţa
de la 10 ani

RESPONSABILITATI:

  • Prepararea sandwich-urilor, smoothie-urilor, milkshake-urilor și fresh-urilor;
  • Debaraseaza si asigura curatenia in bucatarie;
  • Face prelucrarile preliminare gatitului;

CERINTE:

  • Persoana harnica, muncitoare si responsabila;
  • Nu este necesara experienta;

BENEFICII:

  • pachet salarial atractiv cu posibilitati de crestere ulterioara;

AMS Human Resources este una din principalele firme de recrutare din Oradea si Timisoara, cu peste 10 ani de experienta. Clientul nostru este o cafenea cu renume din Oradea, aflata in plina dezvoltare. Daca esti o persoana harnica, muncitoare si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica, asteptam sa aplici acum!

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis