nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide
#11624

Reprezentant tehnic - producție

Experienţa
de la 10 ani

RESPONSABILITĂȚI:

- realizează prelucrarea și introducerea în WinArhi și în Sistemul informatic a comenzilor primite de la clienți, urmând ca apoi să listeze toate documentele de consum și de producție aferente comenzilor respective;

- aprobă tehnic cereri de ofertă și comenzi primite și vine cu soluții tehnice de execuția, în situația în care Departamentul de Vânzări cere;

- verifică termenele de montaj, sesizându-i Directorului de producție situațiile de supraîncărcare a programului de producție;

- colaborează cu toate departamentele interne în vederea obținerii de informații adiționale, atunci când este necesar;

- comunică cu departamentele interne adecvate în ceea ce privește comenzile, capacitatea de producție, dimensiunile maxime ce se pot transporta rutier și alte probleme legate de procesarea comenzi;

CERINȚE:

- spirit de echipă și foarte bune abilități de comunicare;

- studii superioare în domeniul tehnic;

- cunoștințe de operare PC: Ms Office, WinArhi;

- cunoștințele din domeniul tâmplăriei PVC sau aluminiu constituie un avantaj;

- cunoașterea limbi engleze reprezintă de asemenea un plus;

BENEFICII:

- pachet salarial atractiv;

- transport asigurat;

- mediu de lucru tânăr și atractiv;

AMS Human Resources este una din principalele firme de recrutare din Oradea, cu peste 10 ani de experiență. Clientul nostru este una dintre cele mai importante companii din domeniul tâmplăriei PVC si aluminiu de pe teritoriul României. Dacă ești energic, motivat și sociabil contactează-ne la numărul de telefon 0772239431 sau trimite-ne CV-ul tău la adresa de email teodora@ams-hr.ro.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis