nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

MARAVET SA · Botosani

#2696

Reprezentant tehnic si de vanzari

​Descrierea jobului

  • Să promoveze şi să văndă către clienţi produsele Zoetis, să planifice şi să organizeze diferite

activităţi necesare realizarii obiectivelor teritoriale de afaceri.

  •  Să identifice nevoile de bază ale clienţilor în legătură cu produsul şi să valorizeze produsul prin

oferirea de informaţii, conform cu strategiile agreate.

  •  Să cunoască clienţii cheie şi liderii de opinie din teritoriu şi să dezvolte o reţea de susţinere.
  •  Sa organizeze evenimente cu clientii din teritoriul arondat (prezentari de grup, mese rotunde,
  •  Să folosească datele de piaţă şi relaţiile cu clienţii pentru a identifica oportunităţile principale în
  •  Să se asigure că sistemele/operaţiunile teritoriale şi administrative sunt menţinute şi aduse la zi, în scopul de a asigura documentarea precisă a teritoriului.
  • Sa fie responsabil de realizarea bugetelor de vanzare, in concordanta cu strategia de business a companiei si a legislatiei in vigoare.
  •  Studii superioare: Facultatea De Medicina Veterinara, Zootehnie.
  •  Cunoaşterea produselor promovate
  •  Adaptabilitate, flexibilitate si toleranta la stres si program prelungit
  •  Cunoştinţe despre piaţă: clienţi, distribuitori, preţuri
  •  Permis de conducere categoria B
  •  Cunoaşterea limbii engleze – nivel mediu
  •  Preferabil experienţă în vânzări in piata farmaceutica: minim 1 an
  •  Cunoştiinţe de operare calculator (Word, Excel, Power Point)

BENEFICII:

  •  Masina, tableta, telefon de serviciu;
  •  Programe de dezvoltare profesionala si personala;
  •  Salariu competitiv, corelat cu performanta.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis