nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide
#12084

Reprezentant vanzari

Experienţa
de la 10 ani

Responsabilitati:

  • Prezinta si negociaza ofertele companiei clientilor;
  • Incheie contractele cu acestia conform procedurilor companiei;
  • Preia baza de date cu clientii actuali si dezvolta prin mijloacele pe care le are la indemana prospectarea;
  • Atingerea targetelor propuse;

CERINTE:

  • Studii superioare;
  • Mimim un an de vanzari B2B;
  • Bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Atentie la detalii;
  • Cunoasterea tehnicilor de vanzari;
  • Atitudine profesionista in tratarea clientului;
  • Permis conducere - categoria B;

    BENEFICII
  • pachet salarial atractiv;
  • cursuri de perfectionare;

AMS Human Resources este o firmă specializată în servicii de recrutare, selecție și evaluare de personal cu peste 10 ani de experiență. Clientul nostru este o companie care pune accentul pe servicii de calitate,  cuvintele de ordine fiind respectul fata de clienti si onorarea angajamentelor . Dacă ești o persoană serioasă, motivată să activezi într-un colectiv tânăr și dornic de reușită, așteptăm să aplici acum.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis