nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

CUIUL SRL · Bucuresti

#1524

Reprezentant vanzari

Candidatul ideal

- Experienta anterioara in vanzari (minim 3 an);
- Cunostinte in domeniul vanzarilor de materiale metalurgice/de constructii;
- Abilitati dezvoltate de negociere si persuasiune;
- Training-uri in domeniul vanzarilor constituie un avantaj;
- Studii superioare finalizate (de preferat);
- Abilitati in folosirea calculatorului / detinere calculator personal si conexiune internet (de preferat);
- Diplomatie, seriozitate, integritate, proactivitate si orientare catre client;
- Permis categoria B (obligatoriu).

Responsabilitati

- Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii existenti;
- Negocierea ofertelor si a contractelor de vanzari;
- Identificarea nevoilor clientilor si personalizarea ofertelor;
- Oferirea de suport si consultanta in legatura cu produsele;
- Identificarea de noi clienti si dezvoltarea portofoliului existent;
- Urmarirea si monitorizarea livrarilor si a platilor;
- Rapoarte de activitate.

BENEFICII :
- Salariu fix si comisioane motivante;
- Autoturism şi telefon de serviciu;
- Training-uri de specialitate si posibilitati reale de promovare in cariera.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis