nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide
#10277

Reprezentant vanzari in magazin

Salariu: 1400 RON

Candidatul ideal: -persoana energica, harnic
-comunicativ, orientat catre clienti
-sociabil, capacitate de integrare in echipa

Responsabilitati:-consultanta de specialitate in magazin
-deservirea prompta si amabila a clientilor
-mentinerea standardelor de aranjare a produselor in magazin
-alte activitati administrative

Beneficii: -training de initiere in domeniu
-pachet salarial atractiv, venit 1400 lei plus bonusuri
-mediu de lucru placut
-posibilitati de dezvoltare a unei cariere

Descrierea companiei: Retea de magazine specializate in comercializarea de pardoseli calde (parchet, pvc, mocheta si covoare), usi de interior si tapet.

CV-urile se pot trimite la adresa de e-mail din anunt sibiu@podnet.ro sau se pot aduce personal in magazinul PROGES situat vis-a-vis KFC si ROVERE. Telefon 0786539250.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis