nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

Salad Box · Cluj-Napoca

#1471

Specialist recrutare resurse umane

Responsabilitati

Specialist recrutare Salad Box

CANDIDATUL IDEAL

• Responsabilitati :
- Deruleaza procese de recrutare interna
- Stabileste strategia de recrutare (postare anunturi, sourcing, headhunting)
- Formuleaza anunturi pentru posturile cerute
- Selecteaza CV-uri pentru interviuri
- Programeaza si sustine interviurile
- Selecteaza cei mai buni candidati conform cerintelor companiei Salad Box
- Ofera feedback candidatilor
- Propune noi surse de identificare a candidatilor
- Implementeaza procese si proceduri de resurse umane (altele decat recrutare)
- Stabileste bugetul pentru recrutare
- Comunica cu managerii din locatiile companiei Salad Box

Cerinte:

- studii superioare finalizate si calificare in domeniu ( facultatea de psihologie/ studii in resurse umane);
- experienta pe un post similar- este un avantaj ( minim 2 ani);
- cunoasterea limbii engleze ( nivel mediu);
- comportament proactiv si atentie la detalii;
- rapiditate si consecventa in desfasurarea responsabilitatilor;
- punctualitate; buna comunicare si comportament adecvat;
- discernamant, responsabilitate,claritate in exprimare,
- atentie concentrata si distributiva,
- corectitudine; seriozitate;confidentialitate;
- prezenta placuta.

Beneficii Oferite

Beneficii :
- Salariu motivant , contract de munca, bonusuri, oportunitate de dezvoltare profesionala.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis