nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

WEEGREE · Belgia - Zelzate

#10337

Sudor tig (tevi) belgia

Experienţa
de la 3 ani

Locație: Zelzate

Descrierea postului:

·         Sudare conducte pentru sisteme de încălzire, gaz și sisteme de răcire în clădiri rezidențiale, publice și industriale.

·         Sudare prin metoda TIG a conductelor cu grosime 3-5 mm și un diametru de 12-20 inci (standard zilnic de 50 inci).

·         Munca pe baza de desen tehnic.

·         Verificarea sudurilor realizate si eliminarea posibilelor erori aparute.

·         Munca pe diferite santiere in apropierea orasului Zelzate (ocazional, munca se desfasoara si in afara clădirilor).

Cerinţe:

·         Min. 3 ani de experienta pe un post similar.

·         Cunoștințe și abilitatea de a citi desene tehnice.

·         Nivel comunicativ de limba engleza și / sau germana.

·         Masina personala.

·         Puterea fizică și conștiinciozitatea la locul de muncă.

 Oferim:

·         Salariu atractiv

·         Munca pe o perioada lunga de timp.

·         Apartament gratuit, complet echipat.

·         Asigurare garantata.

·         Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru.

·         Garantat 40 de ore de munca pe săptămână (posibilitatea de a lucra ore suplimentare).

·         Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma.

·         Haine de lucru si echipament pentru muncă

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis