nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

WEEGREE · Republica Democrată Congo - Kinshasa

#10283

Supervizor anti-coroziune, sablare, vopsire congo

Experienţa
de la 5 ani

Descrierea postului:

·         Controlul importurilor si al livrarilor in RDC si pe santier a echipamentelor si a materialelor folosite in bransa dumneavoastra.

·         Administrare: monitorizare cantitati, calitate, echipamente si materiale, contact cu departamentul de achizitii pentru mentinerea stocului tinand cont de problemele logistice, elaborare rapoarte saptamanale si lunare.

·         Intalniri cu clientul atunci cand e necesar.

·         Monitorizarea pe teren a vopsitorilor si sablorilor si coordonarea lor.

·         Formarea muncitorilor locali si evaluarea acestora.

·         Viteza de reactie cand echipele supervizate au rezultate slabe.

·         Realizarea cu independenta a acoperirilor/interventiilor in zonele cu coroziune

·         Folosirea componentelor mono si bi compuse cu un prim strat de Zinc cu o grosime de ordinul 420 .mu.m

·         Efectuarea si analizarea testelor legate de verificarea rugozitatii, punctului de condens, grosimea vopselei si intocmirea rapoartelor.

·         Sistemul de vopsire poate fi aplicat pe suporti de otel, otel metalic si otel galvanizat. Tintim, in principal, zonele în care se solicită o durabilitate ridicată de protecție.

Cerinte:

·         Experienta de minim 5 ani de lucru pe un post similar.

·         Dispunerea de atestate, certificari necesare pentru a efectua lucrările solicitate de proiect (ACQPA Niv 1 sau Niv 2)( Association pour la Certification et la Qualification en Peinture)

·         Ideal este sa aveti experienta in ingineria structurilor, industria chimica, platforme marine, clădiri industriale și pe de altă parte, vopsele și sisteme de vopsire sub cerintele DAG pentru aplicatii navale.

·         Garantarea realizărilor de pe santier cu calitatea ceruta și în conformitate cu procedurile firmei și / sau cele ale clientului.

·         Cunostinte la nivel avansat de limba franceza

Oferim:

·         Salariu atractiv.

·         Sistem de lucru 11 saptamani cu 2 saptamani pauza.

·         Cazare în apartament sau casa cu camera individuala si cu baie si bucatarie comune.

·         Masa la cantina (standard bun) sau gatiti singur in functie de locul unde veti fi cazat.

·         Fara masina personala, insa impartiti masina cu alte persoane.

·         Durata proiectului: a se discuta

Informatii suplimentare:

Data inceperii: cat mai curand posibil.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis