nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

JOB4LIFE · Alba Iulia · Bistrita · Tirgu-Mures · Zalau

#11545

Tamplari olanda

Salariu: 370 EUR

Experienţa
de la 3 ani

JOB4LIFE recruteaza personal calificat pentru a lucra ca si tamplar in Olanda.

Data de start: asap

Oferta de munca:

  • Contract de munca semnat si declarat in Olanda;

  • 370 eur net in primele 3 saptamani de munca; 380 eur net dupa aceste trei saptamani;

  • Zile de concediu platit

  • Cazarea oferita si platita de angajator;

  • Asigurare medicala platita de angajator.

Cerinte:

  • Experienta profesionala in domeniu 3 ani+;

  • Cunoasterea limbii engleza la nivel conversational;

  • Indemanare in utilizarea uneltelor specifice de munca;

  • Persoana punctuala si care sa poata lucra in echipa;

  • Seriozitate.

Responsabilitati:

  • Realizarea de acoperisuri prefabricate, tablii de pat, seminee/hornuri;

  • Cunoasterea si interpretarea desenelor tehnice;

  • Predarea la timp a lucrarilor.

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta telefonic la 0740 644 175 sau pe mail la office@job4life.ro

NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI!!!

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis