nu aveți locuri de munca marcate 0 locuri de munca marcate
Intrare cont Cont nou
Intrare cont
Parola: Ați uitat parola?
Închide
Cont nou
Parola:
Închide
Trimite parola
Închide

Intrare Închide

Hr Pofessional T& D · Drobeta-Turnu-Severin

#5875

Vopsitor

Responsabilitati:
• Urmareste si raspunde de realizarea planului de Productie zilnic
• Pregateste echipamentele si instalatia de vopsire folosita in conformitate cu instructiunile de lucru
si comanda de productie
• Construieste programe de vopsire pentru obtinerea performantelor optime
• Modifica parametrii de vopsire in vederea respectarii standardelor de calitate
• Verifica produsele calitativ dupa vopsire pentru respectarea specificatiilor tehnice (strat acoperire,luciu,etc)
• Utilizeaza instrumentele de masura si control dedicate
• Raporteaza problemele aparute in timpul productiei catre supervizorul direct
• Efectueaza si mentine curatenia la postul de lucru
• Responsabil de efectuarea Intretineri Autonome

Cerinte:
• Studii medii sau superioare de specialitate.
• Experienta anterioara in vopsire (camp electrostatic, lichid, teflonare)
• Cunostinte de desen tehnic si verificari repere fabricate ( experienta in utilizarea instrumentelor de masura )
• Cunostinte de utilizare calculator (nivel mediu)
• Cunostinte de limba engleza/germana
• Abilitati de comunicare, persoana autonoma, organizata si orientata spre rezultat

Beneficii
- Salarii competitive si beneficii
- Oportunitati de dezvoltare profesionala
- Tichete de masa
- Transport asigurat din Timisoara.

Închide [x] Trimite CV-ul
Acest cont este deja utilizat de un angajator
Nu aveți nici un CV plasat.
Selectați fișierul cu CV-ul

CV-ul Dvs a fost trimis