нет отмеченных вакансий 0 отмеченных вакансий
Вход Регистрация
Вход
Пароль: Забыли пароль?
Закрыть
Регистрация
Пароль:
Вход
Закрыть
Напомнить пароль
Закрыть

Вход Закрыть

Ensyro SRL · Cluj-Napoca

#11686

Ansamblare produse de ventilat

Descriere:
- Posturile presupun efectuarea de operatiuni de ansamblare a unor produse de ventilatie si parti,  munca individuala si in echipa, ansamblele montate fiind de dimensiuni mici, ce nu presupun eforturi fizice.Instruirea  se realizeaza la locul de munca, operatiunile fiind simple.
Responsabilitati:
- Respectarea cerintelor de lucru conform instruirii.
- Utilizarea echipamentelor si materialelor asa cum a fost instruit.
Oferta :

- Un mediu de lucru curat si un climat placut.

- Munca intr-un colectiv dinamic si prietenos

- Un program de lucru avantajos, intr-un schimb (L-V, 06:00-14:30)
- Salariu atractiv
- Tichete de masa
- Calificare la locul de munca
- Prime de performanta si de sarbatori
- Transport asigurat
- Analize gratuite la angajare

Закрыть [x] Отправить резюме
Данный аккаунт используется работодателем
У вас нет ни одного резюме.
Выбрать файл резюме

Ваше резюме отправлено